Про нас

Про інтернет магазин DEWALT 


ToolsDewalt.com.ua - інструмент DEWALT офіційний сайт дистриб'ютора в Україні


Ми раді вітати Вас, шановні покупці, у нашому інтернет-магазині. На сторінках сайту ви знайдете детальну інформацію про професійні інструменти для будівництва та обробки матеріалів. У нашому асортименті представлена продукція найбільш відомої компанії — Dewalt, надійність та якість яка цінується професіоналами у всьому світі.


ПРОФЕСІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТ — РОЗКІШ АБО НЕОБХІДНІСТЬ?


Головна різниця професіоналу від прихильника у тому, що професіонал виконує роботу з максимальною якістю, незалежно від її обсягу або складності. Те саме можно сказати про інструмент Dewalt, спеціально виготовлений для довгої та надійної експлуатації. А саме такі якості інструменту цінуються сьогоденними спеціалістами.


У відмінність від любительского обладнання, професійний електроінструмент Dewalt виконаний з більш міцних зплавів, оснащений потужними двигунами та надійною системою охолодження. Його ресурси у декілька разів вищі, ніж у багатьох видів звичайних інструментів,крім того, він відмінно зарекомендував себе при роботі у несприятливих умовах. Саме тому купити Dewalt, означає: придбати професійний інструмент, котрий служить свому власнику довгі роки, стаючи надійним помічником у любій справі.


ЕРГОНОМІЧНІ АКУМУЛЯТОРНІ ІНСТРУМЕНТИ


Поєднання жовтого та чорного кольорів у оформленні інструменту відомо у всьому світі ак символ якості та зручності. Воно являє зарегістрованою колірною схемою компанії та наноситься на всі її вироби, а акумуляторні дрилі та шуруповерти Dewalt - це ті інструменти, де ми частіше всього її бачим. Використовуваний в них нікель-кадмієвий акумулятор Dewalt володіє високою надійністю та довгим терміном служби, і тому ці інструменти використовуються практично скрізь.


Легкі та зручні акумуляторні інструменти Dewalt призначені для роботи у важкодоступних місцях, де нема змоги використовувати дроти електроживлення. Такі інструменти, як компактний дриль або шуруповерт Dewalt, швидко стають постійними супутниками монтажників та будівельників. Існує багато різноманітних модифікацій професійних акумуляторних інструментів від Dewalt, та при цьому акумуляторний перфоратор Деволт, як і інші інструменти, не поступається у потужності та надійності інструментам з живленням від мережі.


РІЗНОМАНІТНІ ПИЛИ КОМПАНІЇ DEWALT


Починаючи з 1923 року, коли засновник компанії Раймонд ДеВолт винайшов радіально-консольну пилу, та по сьогоднішній день пили Dewalt являються одними з найбільш універсальних, надійних та точних у світі. У асортименті виробів компанії є пили у вигляді станків та ручні інструменти, широко відомі дискові, торцювальні та стрічкові пили Dewalt, а також безліч їх модифікацій для разпилювання дерева, металу та інших матеріалів. Усі без виключення пили створюються з высокоякісних сплавів, витриманих тривалу експлуатацію та не втрачаючих гостроти, завдяки спеціальному покриттю зубців пили.


Відмінною особливістю, которою володіють станки Dewalt, є можливість гнучкого та точного налаштування положення леза пили. Тому за допомогою одного інструменту здійснюється поздовжнє та поперечне різання, пропили під любими кутами та фігурне розпилювання. Особдиво ефективний для цих цілей лобзик Dewalt, котрий, завдяки механізму маятникового ходу, робить рівні та точні разрізи навіть у м»яких матеріалах.


ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ОБРОБКИ ПОВЕРХОНЬ


Важлива особливість сучасного будівництва та обробки приміщень — наявна безліч дрібних деталей у готових виробів. Для їх виготовлення прізначен фрезер Dewalt дозволяючий створювати як декоративні елементи, так і функціональні деталі у різних матеріалах. Точність налаштування, універсальність та надійність — це те, чим відрізняється шліфмашина та болгарка Dewalt, також як усі інструменти компанії, призначені для обробки поверхонь. А завдяки тому, що їх можна облаштувати допоміжними пристроями, такими як спеціальні диски або порохотяг Dewalt, обробка поверхонь за допомогою цих інструментів стає по-справжньому зручною та ефективною.


ВЕЛИКИЙ ВИБІР ТА ДЕМОКРАТИЧНА ВАРТІСТЬ ІНСТРУМЕНТІВ


Серед продукції фірми Dewalt є інструменти для усіх видів робіт, та розповідати про неперевершені якості кожного з них можна довго. Але набагато важливіше те, що на інструменти фірми Dewalt ціни у нашому магазині більш ніж прийнятні. Тому, якщо вам буде потрібно професійний інструмент, такий, як, наприклад, перфоратор або відбійний молоток Dewalt, то саме в нас ви завжди зможете розраховувати на достойный вибір, привабливу вартість та добрий сервіс.


Наші Сертифікати:

                             


Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.