Ящики для інструментів Stanley

Професійні будівельники, слюсарі, покрівельники, сантехніки дбайливо ставляться до свого інструменту і витратних матеріалів. Все потрібне для роботи у них вже давним-давно розкладено по поличках, вірніше по ящиках. Будь-який інструмент, будь-яка дрібниця перед очима і під руками. Якісні ящики для інструментів дійсно вирішують багато проблем — і зручно, і порядок на робочому місці.

В інтернет — магазині www.toolsdewalt.com.ua представлено безліч практичних, різноманітних, містких ящиків для інструменту від компанії Stanley. У нас можна вибрати ящик зручний для транспортування і зберігання інструменту. Всі ящики являють собою переносну тару з пластиковим корпусом прямокутної форми. В них все продумано до дрібниць: кришки, дно, відсіки, торцеві стінки, знімні органайзери, міцні замки (металеві або пластикові) і рукоятки для транспортування.

Незаперечною перевагою ящиків є значна місткість пластикових контейнерів. Внутрішні відсіки не захаращені додатковими перегородками, які б заважали розміщенню інструментів. Передбачена також можливість надійного і компактного складування ящиків в кілька ярусів.

Ящики для інструментів Stanley бувають таких видів: ящик-кейс, ящик з колесами, складаний ящик, ящик-контейнер.

Для перенесення необхідних інструментів «під руки» зручніші ящики невеликих розмірів, приблизно: 35х15х20 см, а більших розмірів краще підійдуть для зберігання всього арсеналу інструментів і витратних матеріалів.

Ящики для інструментів від компанії Stanley відрізняються приємним зовнішнім виглядом, зручністю і практичністю.

Ящики для інструментів STANLEY

Ящик STANLEY STA88580
899.00 грн.
Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.