Stanley — надійний інструмент

Корпорація Stanley за свою 170-річну історію завоювала всесвітню популярність, як виробник надійного, якісного ручного інструменту для любителів і професіоналів.

Розробники корпорації дуже уважно вивчають потреби майстрів і враховують побажання, проектуючи нові моделі ручних інструментів підвищеної міцності і з максимальним функціоналом. Щороку на ринку інструментів з’являється добра сотня яскраво-жовтих новинок у фірмовій упаковці від корпорації Stanley.

Асортимент ручного інструменту компанії надзвичайно широкий.

Велика група вимірювального і розмічального інструменту — далекоміри ультразвукові, рівні, куточки, рулетки, вологоміри, спеціальні розмічальні шнури, олівці, маркери і багато інших корисних пристосувань.

Потужна група монтажного і демонтажного інструменту — молотки, сокири, викрутки, кувалди, рубанки, рашпілі, стиплери, шила, дрилі і витратні матеріали до них.

Різальні і затискні інструменти: ножі і ножиці, ножівки і склорізи, кусачки і плоскогубці, затиски,а також поворотні лещата, пасатижі, монтажні струбцини.

Оздоблювальний інструмент — численні ванночки, шпателі, шкребки,абразивні сітки, щітки, ци

Особливо виділяються лазерні інструменти. Інноваційні оптичні і лазерні прилади (нівеліри, далекоміри, рівні і приналежності до них).

Величезну увагу корпорація приділила комплектації наборів інструментів. Набори викруток, стамесок, рашпілів, торцевих головок, ключів шестигранних, ключів гайкових(комбінованих і накидних), а також відмінний набір інструментів, в який входить 120 предметів.

Для зберігання, транспортування інструментів і витратних матеріалів, корпорація Stanley пропонує різноманітні ящики, сумки, лотки, органайзери.

Корпорація Stanley постійно працює над новими технологіями, рішеннями, матеріалами, удосконалюючи свої практичні і надійні інструменти, сертифіковані в Україні.

Інструмент STANLEY

Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.