ВІДБІЙНІ МОЛОТКИ DEWALT

Електроінструменти компанії DeWalt користуються у споживачів підвищеним попитом. Розроблені компанією перфоратори, пили, дрилі, шліфувальні машини, шуруповерти — надійні в експлуатації і прості в користуванні. Відбійні молотки від компанії DeWalt не стали винятком. Вони повсюдно використовуються при будівельних, дорожніх і демонтажних роботах. Основна функція «відбійників» — довбання стін, створення отворів в бетоні, цеглі, руйнування дорожніх покриттів і бетонних конструкцій.

Відбійні молотки зовні схожі на перфоратори. Але в порівнянні з перфоратором, відбійний молоток володіє сильнішим ударом і застосовується виключно для довбання. У цьому інструменті механічні імпульси передаються на робочий елемент (долото, піку, зубило), а потім на матеріал, який підлягає обробці. Енергія удару відбійного молотка може досягати 20-68 Дж, в той час, як у перфоратора енергія удару складає в середньому всього лише 3 Дж. Відбійні молотки DeWalt розрізняють за такими показниками: потужність, сила удару, кількість ударів за одиницю часу, вага інструменту та тип патрона, в якому фіксується робочий елемент.

Однією з важливих характеристик будь-якого інструменту є потужність. У відбійних молотках DeWalt вона становить від 500 до 2000 Вт. Від потужності інструменту безпосередньо залежить максимальна енергія одиничного удару, яка обчислюється у джоулях. Чим вищий цей показник, тим більше можливостей у конкретної моделі.

Для легких «відбійників» цей показник може перебувати в межах 3-8 Дж, а в потужних важких «бетоноломах» сягати 68 Дж. Проте, зі зростанням показника енергії удару, зростає вага інструменту і, відповідно, навантаження на оператора. Комфортну роботу забезпечують моделі з енергією удару 11-18 Дж. У деяких моделях порівняно невелика енергія удару компенсується більш високою частотою ударів, яка може доходити до 2800 ударів за хвилину. Отже, правильне співвідношення сили удару і кількості ударів за одиницю часу — визначає продуктивність інструменту та суттєво скорочує терміни робіт.

Поділ відбійних молотків за вагою побічно вказує на потужність інструменту і масивність деталей. Залежно від ваги, можна виділити три групи відбійних молотків компанії DeWalt.

Легкі, вагою до 5 кг з патроном SDS-Plus, застосовуються для штроблення, збивання штукатурки і плитки. Середні, масою від 5 до 10 кг з патроном SDS-Max, використовуються для проведення різних горизонтальних робіт, для руйнування бетонних і цегляних стін.

Важкі, вагою до 32 кг («бетоноломи») з шестигранним патроном застосовуються для демонтажу масивних фундаментних конструкцій, руйнування скельних порід, виконання дорожніх робіт у положенні «вертикально вниз».

Робота таких потужних, високотехнологічних інструментів, як відбійні молотки завжди супроводжується великими навантаженнями на оператора, шумом, вібрацією, пилом. Компанія DeWalt постійно вдосконалює свої розробки, підвищує їх надійність і функціональність, використовуючи новітні технології та матеріали.

У відбійних молотках від компанії DeWalt задіяні: комплексна антивібраційна система (AVC ); система обмеження пускових струмів; система регулювання частоти ударів; система вбудованої вентиляції тощо. Але про всі конструктивні особливості «відбійників» вас більш докладно проконсультують фахівці ПП «Абразив».

І пам’ятайте, будь ласка, що компанія DeWalt з 1 вересня 2013 року надає 3 роки гарантії на всю продукцію.

Відбійні молотки DeWALT

Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.