Термопістолети Dewalt

Паяльні лампи з відкритим вогнем, димом і кіптявою відійшли в минуле після появи ще одного різновиду електроінструментів — термопістолетів (пістолетів гарячого повітря, технічних або будівельних фенів). Такі інструменти застосовуються для точкового і загального нагріву різних матеріалів і дуже сильно виручають майстрів-любителів та професіоналів.

Сенс застосування технічних фенів полягає в тому, що при правильному нагріві багато матеріалів стають більш м’якими і пластичними, легше піддаються певній обробці або набувають нових форм і властивостей.

Особливо допомагають в роботі термопістолети від компанії Dewalt: D26411, D26414, DW340K.

Робота з металами (сушка, очистка), розм’якшення руберойду, пластмас, лінолеуму, зняття шару старої фарби, просушка, гаряча зварка швів, — ось лише невелика частина робіт, які можна легко і якісно виконувати за допомогою цих інструментів. Навіть початківцю під силу впоратися з багатьма видами робіт.

Конструкції термопістолетів Dewalt ергономічні, збалансовані і схожі між собою. В ударостійкому і термостійкому корпусі інструменту розміщений основний робочий елемент — металева спіраль, яка під впливом електроструму нагріває навколишнє повітря. Вбудований вентилятор через сопло створює спрямований потік нагрітого повітря об’ємом до 650 л/хв. і температурою до 600 ° С. Однак, не завжди робоча ситуація вимагає настільки високого ступеня нагрівання.

В термопістолеті Dewalt є можливість регулювання об’єму повітря, що нагрівається (два режими) і його робочої температури в діапазоні від 50 до 600 градусів. Температурні налаштування для роботи з конкретним матеріалом можуть зберігатися автоматично.

Тривалу, безперебійну роботу інструментів забезпечують електродвигуни потужністю 1800 — 2000 ВТ з ефективною системою охолодження (вбудованою вентиляцією). Крім того, захист двигуна від перевантажень і перегріву здійснює автоматична система відключення технічного фена.

Для захисту операторів від опіків, в термопістолеті Dewalt задіяні теплозахисні кожухи і рукоятки (покриті полімерним матеріалом) закритого типу, які при роботі нагріваються значно менше ніж відкриті. Функціональні можливості фенів безпосередньо залежать від кількості та типу насадок. В комплект пістолетів гарячого повітря Dewalt входять насадки: конічна, рефлекторна і риб’ячий хвіст, а також скребок.

Термопістолети Dewalt можна придбати в інтернет – магазині www.toolsdewalt.com.ua і отримати гарантію на сервісне обслуговування.

Термопістолети DeWALT

Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.