Шуруповерти від компанії DeWalt

Шуруповерт — найбільш затребуваний інструмент на виробництві, під час ремонту в домі, а також у різних побутових ситуаціях . Він чудово справляється із відкручуванням і закручуванням гвинтів, шурупів, самонарізів, гайок, свердлінням дерева, пластику, металу.

По суті, це той же дриль, але обладнаний муфтою зчеплення, яка дозволяє оператору регулювати крутне зусилля. Коли шуруп закручений до кінця, «розумний» шуруповерт перестає крутити і крутне зусилля не переходить з двигуна на биту. Якщо поставити муфту в положення «свердління» — то шуруповерт перетворюється на безударний дриль. Звичайним дрилем також можна закручувати шурупи, але це не підходить для виконання чистових робіт, таких, наприклад, як збирання меблів.

Для якісного та швидкого ремонту потрібні хороші інструменти. Такими надійними помічниками, безумовно, є шуруповерти від компанії DeWalt. Вони розраховані на професіоналів і любителів, на роботи з різними шурупами, болтами, на живлення від акумуляторів і від мережі.

Шуруповерти компанії DeWalt , які працюють від мережі, поділяються на такі види:

— Шуруповерти по гіпсокартону відмінно підходять для прикручування гіпсокартонних плит до металевого або дерев’яного каркаса. Споживана потужність до 540 Вт, крутний момент

— 10 Нм, максимальний діаметр шурупів 4,8 мм, кількість обертів від 0 до 5300 об/хв., установка точної глибини закручування;

— Шуруповерти з регулюванням крутного моменту, універсальні інструменти можуть використовуватися при ремонті, монтажі, у майстернях для робіт з металом, пластиком, деревом. Потужність до 540 Вт, крутний момент до 42 Нм, діаметр шурупів 6,3 мм, кількість обертів від 0 до 2500 об/хв., оснащені системою контролю крутного моменту.

— Шуруповерти для самонарізних гвинтів, використовуються при оздобленні фасадів, стін, монтажі покрівлі. Потужність до 540 Вт, крутний момент 18 Нм, діаметр шурупів

— 6,3 мм, кількість обертів від 0 до 2500 об/хв. Спеціально розроблені компанією DeWalt для гвинтів – самонарізів.

— Ударні гайковерти використовуються в будівництві, промисловості, на СТО. Потужність інструментів — 710 Вт, максимальний діаметр болта — М20, кількість ударів в хвилину — 2700 уд/хв., кількість обертів — 0 — 2200 об/хв. Гайковерти відзначаються високим показником максимального крутного моменту — 440 Нм в прямому і реверсному обертаннях.

Для зручності користування легкими, зручними, компактними шуруповертами компанії DeWalt, рукоятки і вимикачі в них зроблені з прогумованих матеріалів, які знижують рівень вібрації.

Дійсно, компанія DeWalt в шуруповертах знає толк.

Якщо виникнуть питання, звертайтеся, будь ласка, в наш інтернет магазин ToolsDewalt.com.ua.

Шуруповерти мережеві DeWALT

Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.