Штроборізи

Штроборіз або борозноріб — електроінструмент для створення пазів в камені, цегляній кладці, бетоні або інших матеріалах.

Застосовуються штроборізи при нарізуванні канавок для прокладання електропроводки, труб, систем опалення та газопостачання. Багато майстрів використовують в таких випадках більш звичні: бензоріз, болгарку, перфоратор. Однак, головною відмінністю в експлуатації штроборіза від звичних інструментів є відсутність будівельного пилу в робочій зоні оператора.

У захисному кожусі штроборіза передбачений спеціальний патрубок для підключення інструменту до пилососа або збірника пилу. Робота з таким інструментом набагато комфортніша і безпечніша.

Штроборіз зовні нагадує циркулярну пилу або болгарку. В штроборізі на валу закріплено два ріжучих диска. Конструкція інструменту дозволяє відрегулювати потрібну ширину борозни (6- 30мм) і глибину пропилу (до 55мм) за декілька хвилин. Для забезпечення точності лінії різу і полегшення проходу штроборіза, на корпусі пристрою кріпляться спеціальні санчата або направляючі ролики. Після проходу борознороба на робочій поверхні залишаються два паралельних паза заданої глибини. Цегла, штукатурка або бетон між цими пазами виламуються за допомогою перфоратора або скарпелі і виходить рівна борозна — канал потрібної глибини і ширини.

В якості ріжучого інструменту в штроборізі використовуються абразивні диски або диски з алмазним напиленням різної товщини. Ріжучі диски закриті жорстким кожухом. Цим забезпечується максимальний захист оператора при розломі або зриві диска.

Негативний вплив вібрації на суглоби рук оператора зменшує електронна система стабілізації. Ергономічні рукоятки створюють більш комфортні умови роботи. У конструкції багатьох моделей штроборізів передбачені: система захисту від повторного пуску; муфта ковзання, яка забезпечує плавний хід інструменту під час роботи; система електронного захисту від перевантажень; система контролю зносу вугільних щіток і захисту від перегріву, яка автоматично відключає інструмент, щоб уникнути поломок .

Всі ці конструктивні нововведення спрямовані на підвищення надійності інструменту і створення більш комфортних і безпечних умов роботи з ним.

У ПП «Абразив» представлені кращі моделі штроборізів від всесвітньо відомих виробників електроінструментів. Наші фахівці проконсультують вас про конструктивні особливості та можливості кожної моделі.

Штроборізи DeWALT

Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.