Рубанки Dewalt

Рубанки електричні від компанії Dewalt застосовуються для швидкого і дуже якісного стругання деревини. Столяри, теслі використовують ці інструменти для підгонки заготовок і видалення значної маси зайвого матеріалу. Рубанки часто справляються з тонкими і грубими видами робіт, замість деревообробних верстатів.

У порівнянні з ручним рубанком, електричний рубанок перекладає всю важку роботу на потужний двигун, що обертає барабан, на якому закріплені двосторонні твердосплавні ножі.

Потужність рубанків Dewalt: DW680, D26500, D26501K становить від 600 до 1150 Вт, а швидкість обертання барабанів сягає не менше 12 000 — 15 000 об / хв. Такої швидкості достатньо для «чистої», акуратної обробки поверхні. Інструменти також забезпечують глибину стругання в 1,5 мм — 4,0 мм і ширину — 82 мм.

Оператору залишається лише дбати про правильність і точність переміщення рубанка. Рух інструменту вздовж заготовки має бути плавним, не квапливим. Зупинки або невиправдані прискорення нашкодять дерев’яній поверхні. Якість роботи значно залежить від того, наскільки гладка підошва. Підошва електричного рубанка складається з двох частин, розділених барабаном.

Передня частина рухлива і задає глибину стругання. Регулювання глибини обробки заготовки здійснюється передньою рукояткою, яка одночасно служить своєрідним різьбовим регулятором. Це дозволяє доводити дерев’яні заготовки до необхідної товщини, робити однакові по глибині пази і фаски, зрізати чверть по довжині всієї заготовки.

На нерухомій частині підошви пророблені три V-подібних канавки. Вони полегшують виконання фасок на кутах заготовки і перешкоджають утворенню під підошвою повітряних подушок – причиною можливого нерівномірного зняття стружки.

У всіх рубанках стружка видаляється через широкий канал в сторону. Для її збору до розтруба каналу можна підключити промисловий пилосос або прикріпити спеціальний мішок.

Велику увагу в електричних рубанках Dewalt приділено захисту пальців оператора і оброблюваної заготовки від випадкового контакту з ножами. Ніжки, упори, відкидні кожухи, захисні пластини. Тим не менш, при роботі з таким потужним інструментом необхідно бути гранично уважним, користуватися рукавичками і окулярами, а по закінченні роботи рекомендується інструмент класти на бік, щоб виключити будь-які небезпечні випадковості.

Не залишилися поза увагою розробників і електронні системи захисту самих інструментів від перегрівів і перевантажень. В інтернет-магазині www.toolsdewalt.com.ua можна вибрати безпечний, високопродуктивний, відмінно збалансований електричний рубанок від компанії Dewalt.

Рубанки DeWALT

Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.