Торцювальні пили від компанії DeWalt

Торцювальні пили створили для полегшення роботи столярів при поперечному різанні дерев’яних заготовок під прямим або заданим кутом. Пиляння під потрібним кутом є доволі складним завданням для майстрів.

Пила торцювальна за зовнішнім виглядом і конструкцією нагадує різновид звичайної циркулярної (дискової) пилки. Тут також є пильний диск, двигун з редуктором, станина і рукоятка з кнопкою запуску. Тільки пильний диск в торцювальній пилі розташований над основою за допомогою механізму переміщення.

Конструкція регулювального механізму забезпечує точне поперечне, похиле або поздовжнє розпилювання дерева, ламінату, алюмінію, пластику в будь-якій проекції під заданим кутом.

Треба визнати, що вже розроблено безліч моделей торцювальних пил, але їх розробники примудряються щороку створювати нові, більш сучасні і більш функціональні інструменти. Не відстає і компанія DeWalt. Мало того, саме розробки цієї компанії завжди викликають традиційний, підвищений інтерес в середовищі професіоналів. І не дивно! Адже компанія DeWalt розробила таке різноманіття торцювальних пил, що їх довелося розділити на окремі групи:

  • Поперечні торцювальні пили;
  • Торцювальні пили;
  • Універсальні торцювальні пили;
  • Ковзні універсальні торцювальні пили;

Звичайно, торцювальні пили компанії DeWalt різняться між собою, потужністю, діаметром ріжучого диска, максимальною глибиною різу, кутами нахилу і повороту, розмірами оброблюваних заготовок та іншими важливими пристосуваннями і характеристиками. Але вся конструкція пили торцювальної DeWalt в цілому і кожна деталь зокрема, розроблені для забезпечення кінцевого результату: максимально точного і максимально якісного розрізу заготовки під заданим кутом.

Сприяють якісній роботі, також розроблені компанією різні пристосування, робочі столи та універсальні підставки для торцювальної пили.

Всі торцювальні пили від компанії DeWalt легко транспортуються, готуються до роботи за кілька хвилин, швидко переналаштовуються від поперечного до кутового, похилого або комбінованого різання. Пили здатні забезпечити більшу довжину поперечного або поздовжнього різу деревини за рахунок телескопічних штанг.

Безпечна експлуатація торцювальних пил DeWalt забезпечується захисним кожухом диска, блокуванням шпинделя для зручної заміни ріжучого диска, запобіжником від випадкового пуску, швидкою фіксацією оброблюваної деталі, електродинамічними гальмами, здатними плавно зупинити двигун в разі відключення електрики.

Але потрібно пам’ятати, що пила торцювальна — інструмент потенційно небезпечний. При роботі з пилою, необхідно дотримуватися передбачених заходів безпеки: одягати захисні окуляри, рукавиці і т.д.

У магазині www.toolsdewalt.com.ua можна на вигідних умовах придбати торцювальну пилу DeWalt і оформити гарантію на три роки.

Пили торцювальні DeWALT

Акція
Пила торцювальна DeWALT DW714
12290.00 грн. 10269.00 грн.
Акція
Пила торцювальна DeWALT DWS727
32786.00 грн. 28399.00 грн.
Акція
Пила торцювальна DeWALT DWS773
16393.00 грн. 12569.00 грн.
Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.