Пили монтажні DeWALT

Монтажні або відрізні пили від компанії DeWALT — це різновид дискових пил. Основні користувачі пилою — монтажники, будівельники,каменярі, плиточники. Монтажні пили використовуються для акуратної, точної різки профілів різних металів, а також каменю, кераміки, пластику, дерева.

Функціонально — це компактний стаціонарний верстат, призначений для виконання серійних відрізних робіт. На відміну від торцювальної пили, монтажна пила не може нахилятися. Її використовують лише для поперечного різання заготовок під різними кутами.

Конструкції більшості моделей монтажних пил схожі між собою: станина, поворотна рама (направляючі) і робочий диск, а також рукоятки для зручності користування та лещатадля швидкої заміни оброблюваних заготовок. Пили прості і надійні в експлуатації, не вимагають особливих навичок. Найбільшим попитом користуються моделі монтажних пил, розроблених компанією: DW872, D28700, D28715, D28720, D24000, D28710.

Вибір конкретної моделі монтажної пили залежить від потужності, числа оборотів, діаметра робочого диска, а також від матеріалу і діапазону різання. Потужність монтажних пил від компанії DeWALT становить від 1750 до 2400 Вт. Від потужності інструменту безпосередньо залежать продуктивність і швидкість роботи. Електродвигуни захищені від абразивного пилу, мають високу перевантажувальну здатність.

Залежно від матеріалу та обсягів робіт використовуються ріжучі диски діаметром від 160 до 355 мм (абразивні, побідитові або з твердосплавними напайками).

Кількість обертів пильного диска монтажної пилки може становити від 1300 до 4000 об/хв. Безпечній роботі монтажних пил DeWALT сприяють: система плавного пуску двигуна; блокування шпинделя для швидкої заміни диска; регульований захист оператора від іскор.

Монтажні пили DeWALT — це якісні, безпечні та надійні інструменти з гарантією виробника, яку можна оформити при купівлі в інтернет — магазині www.toolsdewalt.com.ua.

Пили монтажні DeWALT

Пила монтажна DeWALT D28715
16964.00 грн.
Пила монтажна DeWALT DW872
20103.00 грн.
Пила монтажна DeWALT D28710
0.00 грн.
Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.