Лобзики від компанії DeWalt

Електричні лобзики — найпростіші і найлегші з пил, за допомогою яких, можна успішно обробляти дерево, кольорові метали, сталь, пластик, скло, кераміку, гуму різної товщини.

Лобзики виробництва компанії DeWalt — функціональні інструменти, які забезпечують якісне прямолінійне і криволінійне пиляння різних матеріалів. Можуть виконувати як швидкі, грубі різи, так і досить точні пропили. А ще лобзики — універсальні інструменти, здатні замінити «болгарку», циркулярну пилу, фрезер, ножівку.

Модульна конструкція лобзиків DeWalt забезпечує легкий доступ до основних блоків інструменту: двигуна, редуктора, підошви і рукоятки. Всі вузли унікальні, зроблені якісно і добротно.

Потужність двигунів знаходиться в межах від 500 до 900 Вт. Електронна система регулювання швидкості забезпечує від 0 до 3100 оборотів в хвилину і в комплексі з чотирьох ступінчастим регулюванням маятникового руху, дозволяє підібрати потрібну швидкість для різних матеріалів, продовжуючи, тим самим, термін служби ріжучого полотна.

Крім того, в лобзиках компанії DeWalt задіяні: запатентована антивібраційна система, регульована система здування тирси, запатентована заміна пилки без ключа, перехідник для пилососа, регулювання нахилу підошви, система плавного пуску.

Ергономічна лита підошва, забезпечена міцною пластиковою накладкою, гарантує гарне переміщення інструменту поверхнею, яка обробляється.

Рукоятки на лобзику можуть бути у формі «скоби» або «гриба». На скобоподібній ручці долоня лежить тільки зверху (по іншому незручно) , а грибоподібну ручку можна обхопити як завгодно.

Лобзики компанії DeWalt поставляються споживачам в ударостійкому легкому кейсі з додатковими аксесуарами та гарантією безвідмовної роботи протягом 3 років. Більш докладно про гарантії і конструктивні особливості лобзиків DeWalt вам розкажуть фахівці ПП «Абразив».

Пили лобзикові DeWALT

Пила лобзикова DeWALT DW333KT
10206.00 грн.
Пила лобзикова DeWALT DW349
2700.00 грн.
Акція
Пила лобзикова DeWALT DWE349
3818.00 грн. 2729.00 грн.
Пила лобзикова DeWALT DW331K
0.00 грн.
Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.