ДИСКОВІ ПИЛИ ВІД КОМПАНІЇ DEWALT

Дискова (циркулярна) пила — електроінструмент популярний, помітний. Пилу можна побачити не тільки в арсеналі майстрів, які професійно займаються столярними і покрівельними роботами, укладанням підлог, виготовленням меблів, а й у домашніх майстрів. Ріжучим механізмом тут виступає обертовий диск із зубами, а не звичне «полотно».

Дисковій пилі цілком «по зубах» точні, прямі поздовжні, поперечні і похилі різи. Використовуючи різні ріжучі диски, можна спокійно справлятися не тільки з деревиною, ДСП або фанерою, але також і з багатошаровими матеріалами (наприклад, сендвіч панелями), полімерами, м’якими кольоровими металами. Безумовно, застосування дискової пили в рази полегшує роботу майстра. Тим більше, якщо це одна з численних розробок компанії DeWalt, здатна забезпечити високу продуктивність, безпеку роботи, точність і чистоту різу.

Дискову пилу від компанії DeWalt можна використовувати і в ручному, і в стаціонарному режимах. Для цього пилу закріплюють на верстаті за допомогою струбцин, які входять, як правило, в комплектацію інструменту. Дисковою пилою у стаціонарному режимі працювати набагато зручніше. Можна також, підібрати професійний відрізний верстат — дискову пилу, закріплену на станині. Якщо необхідно виконувати різ в середині заготовки, робити, так званий, «урізний пропил» (прямокутний отвір), то, звичайно, виручить погружна дискова пила.

Однією з головних характеристик дискової пили є максимальна глибина пропилу, яка напряму залежить від зовнішнього діаметра пилкового диска. Диск більшого діаметру гарантує більшу глибину пропилу. Найбільшим попитом користуються моделі, які забезпечують приблизно 55-65 мм глибини пропила. Такі моделі чудово справляються з основними операціями, характеризуються хорошою маневреністю і не вимагають підвищених фізичних зусиль.

Потужність дискових пилок DeWalt становить від 850 до 2200 Вт. Швидкість обертання ріжучого диска досягає 5200 об/хв. Регулятор частоти обертання робочого диска дозволяє налаштувати пилку для роботи з матеріалами різної щільності, а двигун від перевантажень захищає електронна система. Інструмент легко, без надриву справляється з робочими матеріалами. Оператор, при цьому, не відчуває дискомфорту і шкідливих впливів.

Компанія DeWalt приділила велику увагу довговічності дискових пилок, зниженню рівня шуму та вібрації, видаленню стружки і пилу з робочого місця, «лазерній вказівці» та іншим вимірювальним пристосуванням, які дозволяють контролювати точність пропилу.

Безпечна експлуатація дискових пилок DeWalt гарантується захисним кожухом, блокуванням шпинделя для зміни диска, запобіжником від випадкового запуску.

У нашому інтернет — магазині www.toolsdewalt.com.ua ви зможете підібрати і купити дискову пилу DeWalt на вигідних умовах і з гарантією на три роки.

Пили дискові DeWALT

Пила дискова DeWALT D23700
17010.00 грн.
Акція
Пила дискова DeWALT DWE560
5154.00 грн. 3799.00 грн.
Пила дискова DeWALT DWE575K
7731.00 грн.
Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.