Пили «алігатор»

На будівельних об’єктах і в магазинах все частіше можна побачити шабельні електропили типу «алігатор» виробництва компанії DeWalt.

Пили «алігатор» (електроножівки ) використовуються для точного розпилювання дерева, пластика, будівельних блоків, гіпсокартону, цегли.

Зовні пила «алігатор» виглядає, як ланцюгова пила, але конструктивно вона від неї відрізняється. Замість ланцюга, у пилки «алігатор» в направляючих паралельно «вперед — назад» рухаються дві вузькі пилки, які забезпечують точність і швидкість розпилу. Під час роботи, «зубасті» полотна здійснюють до 3000 поступально поворотних рухів у хвилину з амплітудою до 50 мм, імітуючи рухи звичайної ножівки.

У порівнянні з ланцюговими пилами, потужність «алігаторів» менша і становить у середньому 1500 Вт. Передбачена в пилі система плавного пуску дозволяє регулювати швидкість різання і робить інструмент більш точним і безпечним. Ланцюгові пили потужністю до 2,5 квт, в момент пуску, здатні вибивати навіть десяти амперні автомати.

Потужності «алігаторів» вистачає для безперервної, тривалої роботи. Двигун пили працює у своєму штатному режимі, без тимчасових перевантажень, як, наприклад, мотор ланцюгової пилки.

І все ж, головною перевагою «алігаторів» є точність різу. В ланцюговій пилі, як би часто ви не гострилизуби і не слідкували за її натягом, вона все одно послаблюється, розтягується і починає потроху «бити» у процесі пиляння. Різ, з цієї причини, стає досить широким і не зовсім рівним.

Пили «алігатори» від компанії DeWalt дозволяють домогтися прогнозованого, чистого і точного розпилу, більш якіснішого, ніж у ланцюгових пилок, але дещо гіршого, ніж у ручних циркулярних пилок. Зате «алігатори» перевершують циркулярні пили по глибині пропилу і товщині заготовки, оскільки не мають ніяких обмежень за цими показниками.

Зручне і безпечне поводження з «алігаторами» забезпечується продуманим, ергономічним корпусом інструменту, малою вагою, низьким рівнем вібрації, рукоятками зі спеціальним покриттям, яке виключає ковзання рук під час роботи і гарантує повний контроль над інструментом. Для більшої безпеки «алігатори» компанії DeWalt оснащені блокуванням вимикача і гальмом ножів.

Заміна пильних полотен відбувається доволі швидко, без використання додаткових пристосувань.

Пили «алігатор» — дійсно якісний і безпечний інструмент, на який компанія DeWalt надає 3 роки гарантії. Про можливості різних моделей «алігаторів» вас більш докладно проінформують фахівці ПП «Абразив».

Пили Алігатор DeWALT

Пила Алігатор DeWALT DWE398
21341.00 грн.
Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.