Пилососи промислові DeWalt

Пилососи від компанії DeWalt — універсальні професійні агрегати, розраховані на прибирання виробничих приміщень від вологого і сухого пилу, будівельного сміття, рідин. Вони допомагають підтримувати в чистоті стіни, підлоги, робочі місця, забезпечують відвід пилу та сміття від перфораторів, шліфувальних машин, пил, лобзиків, рубанків.

Інтернет — магазин www.toolsdewalt.com.ua рекомендує споживачам мережеві промислові пилососи від компанії DeWalt: D27900, D27901, D27902, DWV902L, DWV902M. Дані пилососи здатні видаляти пилюку класів M, L (небезпечні для здоров’я не канцерогенні типи пилу з рівнем ГДК більше 0,1 г / м3, а також пил твердої деревини).

В пилососах компанії DeWalt встановлені автономні системи охолодження потужних (1200 — 1400 Вт) електричних двигунів і за рахунок цього агрегати компанії можуть працювати тривалий час без перерви. Двигуни здатні створювати потік повітря до 4000 л / хв, а розрідження досягає 208 мбар.

Всі моделі пилососів оснащені: пило захищеними робочими панелями, місткими баками для відходів; фільтрами з автоматичною очисткою; двошаровими пило збірниками; адаптерами для підключення електроінструментів, звуковою сигналізацією, яка попереджає оператора про зниження робочих характеристик агрегату.

15-секундна затримка з відключенням пилососа після закінчення роботи електроінструменту, сприяє повному видаленню сміття і кращої очистки системи пило відводу.

Для переміщення пилососа по нерівній, пересіченій місцевості застосована вдала конструкція кріплення передніх і великих задніх коліс з гумовими шинами. Допомагає в маневруванні в робочій зоні також міцна і зручна рукоятка.

Корпуси пилососів виконані з ударостійкого пластика і мають антистатичне покриття.

Пилососи промислові від компанії DeWalt характеризуються відмінною продуктивністю, надійністю, довговічністю, ергономічністю.

Пилососи DeWALT

Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.