ПЕРФОРАТОРИ ВІД КОМПАНІЇ DEWALT

Перфоратори від фірми DeWalt давно зарекомендували себе, як надійні, зручні та безпечні в роботі інструменти. Вони допомагають швидко і якісно справлятися з бетоном, гранітом, цеглою, без зайвої напруги і додаткових фізичних зусиль.

ПП «Абразив» пропонує вашій увазі цілий модельний ряд перфораторів від компанії DeWalt, різних за вагою та функціональними можливостями.

Крім головного призначення, перфоратори успішно можна використовувати для свердління отворів, для полірувальних та шліфувальних робіт, для забивання потужних цвяхів, розмішування будівельних сумішей, загвинчування і відгвинчування шурупів, гвинтів і т.д.

Якщо ви надумали придбати перфоратор компанії DeWalt, то радимо уважно ознайомитися з основними характеристиками легких, середніх і важких інструментів.

Потужність перфораторів DeWalt може становити від 400 Ватт до 1500 і більше Ватт. У більш потужного перфоратора більша продуктивність і швидкість роботи. Але з потужністю інструменту, ростуть його вартість і вага.

В якості робочих насадок в перфораторах DeWalt застосовуються свердла, бури, піки, коронки, зубила, шліфувальні та полірувальні круги, мішалки для сумішей, трамбувальні пластини і т.д.

Для швидкої зміни насадок всі перфоратори обладнані швидко замінними патронами SDS — plus або SDS — max . Різниця між патронами в розмірі підтримуваних насадок. В легких перфораторах, як правило, використовуються патрони SDS — plus для буріння отворів діаметром до 30 мм.

У важких перфораторах використовується оснастка SDS — max. Для кріплення робочих насадок застосування ключів не потрібно. У перфораторах DeWalt передбачена функція плавного регулювання швидкості. При цьому, потужність режиму обертання однакова як у прямому, так і вреверсному напрямку. Багато моделей обладнані запобіжною муфтою, здатною виключити раптовий крутний удар, у разі заклинювання бура.

Живлення перфораторів може здійснюватися від мережі або від акумуляторів. Більш надійними і продуктивними вважаються мережеві перфоратори. Однак, компанія DeWalt своїми успішними розробками довела, що потужний акумулятор також здатний забезпечити тривалу роботу інструмента.

Перфоратори DeWalt комплектуються кейсом, додатковою ручкою, глибиноміром і додатковим комплектом щіток.

Тривалому те=міну служби сприяє сучасна система ущільнювачів, яка перешкоджає попаданню пилу і різних абразивних частинок в корпус перфораторів.

Звертайтеся до фахівців ПП «Абразив» і дізнайтеся інші подробиці про цей універсальний інструмент.

Перфоратори DeWALT

Акція
Перфоратор SDS-Plus DeWALT D25133K
6447.00 грн. 4699.00 грн.
Перфоратор SDS-Plus DeWALT D25134K
8596.00 грн.
Перфоратор SDS-Plus DeWALT D25143K
6288.00 грн.
Перфоратор SDS-Plus DeWALT D25144K
7731.00 грн.
Акція
Перфоратор SDS-Plus DeWALT D25333K
12990.00 грн. 10999.00 грн.
Перфоратор SDS-Plus DeWALT D25413K
19588.00 грн.
Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.