Мультиінструмент DWE315K

Ситуація на ринку мультиінструментів досить таки неоднозначна. Вся справа в тому, що починаючи з 1967 року монопольне право на виробництво універсального інструменту,під назвою MultiMaster, належало компанії FEIN GmbH. Термін дії патентів компанії закінчився в 2008 році і, всесвітньо відомі виробники електроінструментів, інтенсивно підключилися до розробок універсального інструменту.

На сьогоднішній день мультиінструменти вже не поодинокі, екзотичні моделі, а окремий, самостійний клас електроінструментів, у яких багато зацікавлених споживачів.

Майстри часто у своїй роботі змушені використовувати відразу декілька електроінструментів, що не завжди зручно: інструменти займають багато місця, плутаються. Усуває цю проблему електричний мультиінструмент або мултитул- багатофункціональний пристрій, який виконує багато операцій.

Компанія DeWalt свій перший електричний вібраційний мультитул DWE315K випустила в 2013 році. Надійний, потужний трьох амперний двигун забезпечує роботу з деревом, керамічною плиткою, бетоном, гіпсокартоном, цеглою, металом, фанерою, іншими матеріалами.

Новинка здатна замінити кілька серйозних інструментів і значно полегшити майстру ремонт в будинку за принципом «зроби сам». Залежно від правильного вибору змінних насадок «універсал» може замінити ножівку, шліфувальну машину, скобель, пилку по дереву, універсальний ніж і точильний прилад.

Система швидкої зміни насадок мультитула DWE315K універсальна і повністю сумісна з системою насадок, яка використовується в багатофункціональному інструменті PorterCable. При їх заміні та установці додаткові пристосування не потрібні. Якщо ж ви скористаєтеся аксесуарами інших виробників, то змінити насадки зможете за допомогою шестигранного ключа.

«Універсал» DWE315K оснащений обмежувачем глибини і висоти пропила, світлодіодним підсвічуванням, дворучним курком, який дозволяє оператору регулювати швидкість, а також утримувати інструмент, практично в будь-якому положенні.

Легкий, компактний, зручний інструмент з продуманим дизайном стане відмінним помічником майстра і впорається з різними операціями навіть у важкодоступних місцях.

Про можливості інструменту і умови отримання трьох річної гарантії на DWE315K вас більш докладно проінформують працівники нашого інтернет-магазину ToolsDewalt.com.ua.

Мультиінструмент DeWALT

Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.