«Болгарки» від компанії DeWalt

«Болгарки» або кутові шліфувальні машини від компанії DeWalt активно застосовуються для різання каменю, дерева, металу, очищення та шліфування різних поверхонь, обробки заготовок, заточування інструментів.

Компанія DeWalt випускає кутові шліфувальні машини різні за потужністю та призначенням. «Болгарки» можуть бути відрізними, очисними, торцевими, прямими. Класифікують ці інструменти і як побутові, професійні та промислові. Але всіх їх об’єднують зручність і надійність в експлуатації.

Підбирають відповідну «болгарку» за технічними характеристиками. Найбільшу увагу звертають на потужність інструменту, швидкість обертання шпинделя, діаметр робочого диска.

Відмінності між професійними та побутовими «болгарками» видно не озброєним оком. Більший за розмірами інструмент забезпечений більш потужним двигуном. Професійна модель обладнана додатковою рукояткою, а діаметр робочого диска перевищує 125 мм.

Найбільш популярні «болгарки» з розмірами робочого диска 125 і 230 мм. Інші типорозміри важче забезпечити оснащенням.

У багатьох моделях кутових шліфувальних машин від компанії DeWalt застосовуються додаткові функціональні можливості такі, як системи «м’якого пуску», захисту редуктора і двигуна від шуму і пилу, автоматичного балансування диска і т.д.

Для якісного та комфортного контролю над інструментом під час роботи, кутовішліфмашини оснащені зручними антивібраційними рукоятками, швидко затискною гайкою для зміни диска, а також легко пересувним захисним кожухом.

Всі ці додаткові можливості покликані забезпечити якісну, комфортну, а головне, безпечну роботу оператора.

Компанія DeWalt, абсолютно впевнена в надійності своїх інструментів, збільшила термін гарантії з одного року до трьох років на всю свою продукцію.

Кутові шліфмашини DeWALT

Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.