АКУМУЛЯТОРНІ ШУРУПОВЕРТИ ВІД КОМПАНІЇ DEWALT

Шуруповерт — незамінна річ у сервісних центрах і в меблевих салонах, при будівництві та ремонті будинку. Заощаджує купу часу в порівнянні з викруткою. Закрутить — відкрутить шуруп, гвинт, гайку. Просвердлить метал, дерево, пластик.

Як вибрати такий потрібний ручний інструмент і на що звернути увагу? У першу чергу, на таку важливу характеристику, як максимальний крутний момент. Для більшості простих домашніх справ прийнятний показник 10-20 Нм (ньютон – метр) максимального крутного моменту. Для важких робіт потрібен професійний інструмент з більш солідними показниками в 40-70 і навіть у 100 Нм. У малопотужної моделі шуруповерта досить швидко розрядиться акумулятор.

Не менш важливою характеристикою будь-якого шуруповерта є частота обертів. Для побутових цілей достатньо 400-500 оборотів в хвилину. Для виконання складних виробничих завдань потрібно інструмент з показниками в 1200-1500 оборотів в хвилину. Зрозуміло, що ці показники впливають на кінцеву вартість інструменту і слід уважно ознайомитися з ними перед покупкою.

Особливою довірою у споживачів користуються акумуляторні шуруповерти компанії DeWalt. Попит на них постійно високий.

Шуруповертами DeWalt зручно працювати однією правою чи лівою рукою. Ручка і корпус виконані з урахуванням ергономічності, перемикачі і кнопки розташовані максимально зручним способом. Всі моделі обладнані спеціальним регулятором моменту обертання.

Шуруповерти DeWalt оснащені безкорпусним електродвигуном — запатентованою розробкою компанії, яка дозволяє зменшити розміри і вагу інструменту. Охолодження двигуна здійснюється двостороннім вентилятором. Це сприяє кращій циркуляції повітря в шуруповерті при його роботі і продовжує термін служби інструменту. Додають конкурентних переваг і нано фосфатні акумуляторні батареї на літій — іонній основі, які витримують дві тисячі перезарядок.

Змінна батарея і пристрій для швидкої зарядки забезпечують швидке, безпечне і комфортне виконання робіт в місцях, де використання мережевого інструменту неможливо або не бажано. Багато моделей оснащені підсвічуванням, що спрощує роботу в темних місцях .

Ознайомитися з шуруповертами компанії DeWalt і придбати їх, Ви зможете в нашому магазині. Вдалої Вам покупки!

Акумуляторні дрилі-шуруповерти DeWALT

Акція
Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD701D2
Акція
Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD701N
Передзвонити вам?

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами.